Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję Dowiedz się więcej.

Artykuły dla plastyków

Poszukujesz niezawodnych materiałów dla plastyków? Odwiedź profesionalny internetowy Sklep Plastyczny czyli www.sklepplastyczny.pl. W sklepie znajdziesz szeroką ofertę artykułów dla profesjonalistów, hobbystów i amatorów sztuk pięknych, a dla osób które dopiero zaczynają kompletować wyposażenie pracowni plastycznych polecamy zestawy artykułów dostępne w wymienionym serwisie. Razem z artykułami plastycznymi w polecanym sklepie możesz również zamówić nasze sztalugi po cenach identycznych co tutaj.

Dla wymagających profesjonalistów Sklep Plastyczny.pl oferuje: farby olejne, akrylowe, akwarele, tempery i gwasze. Media do farb, pędzle do wszystkich technik malarskich. Podobrazia, papiery, kredki oraz inne materiały i akcesoria do technik malarskich i rysunkowych. Sklep Plastyczny.pl posiada ponadto w swojej ofercie szeroką ofertę materiałów do technik dekoratorskich: farby do szkła i ceramiki, media do decoupage, farby do tkanin.

Niezależnie czy jesteś malarzem, rzeźbiarzem, grafikiem, projektantem, rysownikiem w ofercie sklepu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Materiały najlepszych światowych firm i krajowych producentów ( Winsor & Newton, Royal Talens, Daler Rowney, Lefranc & Bourgeois, Canson, Fabriano, Derwent, Conte, Sennelier, Charbonnel, Maimeri, Cretacolor, Letraset, Liquitex, Koh I Noor, Karmański, Renesans, Ferrario )

Profesjonalny Sklep Plastyczny.pl
    Nazwa   Cena 
Rysownica o wymiarach 40 cm x 60 cm    Rysownica o wymiarach 40 cm x 60 cm
Rysownica o wymiarach 40 x 60 cm. Uwaga!!! Rysownica sprzedawana jest tylko jako zestaw do sztalugi kupionej w naszym sklepie. ...
Zobacz szczegóły »
Brutto: 14,76zł
Netto: 12,00zł
Rysownica o wymiarach 44 x 71 cm    Rysownica o wymiarach 44 x 71 cm
Rysownica o wymiarach 44 x 71 cm. Uwaga!!! Rysownica sprzedawana jest tylko jako zestaw do sztalugi kupionej w naszym sklepie. ...
Zobacz szczegóły »
Brutto: 18,45zł
Netto: 15,00zł

Wyniki 1 - 2
(z 2 znalezionych)
 1 


Copyright © 2005 - 2019 Sklep  Sztalugi.pl   - PPHU Staciwa & AdS